Birma wycieczki

Birma wycieczki
1 vote, 5.00 avg. rating (91% score)

Planując Birma wycieczki należy rozważyć co zapakować do walizki. Dlaczego jest to tak ważne? Oczywiście ze względu na to, że jest kraj wysoce konserwatywny, a przy tym panującą tam religią jest buddyzm. Podczas Birma wycieczki należy także pamiętać, że jest to miejsce, gdzie panuje gorący i wilgotny klimat. Wybór odzieży nie będzie zatem łatwy.
Z dużą pieczołowitością należy podchodzić do tego co zamierzamy zapakować do bagażu. Krótkie spodenki i skąpy strój kąpielowy może nieco dziwić i szokować tubylców.
Podczas Birma wycieczki istotne jest także jak ubieramy się odwiedzając okoliczne świątynie. Mężczyźni powinni wybierać spodnie z długimi nogawkami. Kobiety zdecydowanie powinny zapakować ubrania, które będą okrywały ramiona, kolana i klatkę piersiową. Ubierając się zgodnie z panującymi w Birmie obyczajami możemy zyskać sympatię i szacunek mieszkańców i uniknąć przykrych i karcących spojrzeń. Jeśli planujemy Birma wycieczki od maja do października musimy pamiętać o tym, że jest to czas, kiedy panuje tam pora deszczowa, parasol i stosowne okrycie może okazać się niezbędne.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz rekreacji:

Slowa kluczowe: Gniewiński portal, glutamina katowice, trioxygen 5, lpk110, rodogosz ogrody, Fotoprzekaźnik Sick, etykiety inspekcyjne na zamówienie, orienteering miejski na imprezę integracyjną, internorm okno kf410, CPE Gliwice, Szamba Betonowe Brzozów

About author

Related Articles