Loty do Londynu

Loty do Londynu
1 vote, 3.00 avg. rating (71% score)

loty-do-londynu-2Wiele osób zastanawia się nad tym jak tanio dojechać do większych zagranicznych miast, takich jak Londyn. Wielu Polaków udaje się tam w celach zarobkowych, inni odwiedzają rodziny, a jeszcze inni po prostu chcą zwiedzić jedno z najsłynniejszych miast na świecie. A jest naprawdę co oglądać!

Jak zatem najlepiej dostać się do Anglii, nie rujnując tym samym całego domowego budżetu? Istnieje kilka sposobów, a wśród nich znajdują się takie środki transportu jak samochód, samolot i autokar. Omówimy w skrócie wady i zalety każdego z tych środków lokomocji.

Samochód jest przede wszystkim wygodny. Do tego można spakować tyle bagażu ile zmieści się w bagażniku. Gorzej gdy w osobówce podróżuje z nami kilka osób – wtedy zarówno nam, jak i naszym walizkom może zrobić się naprawdę ciasno. Do tego dochodzi długi czas jazdy.

Jeszcze dłużej niż samochodem jedzie się autokarem. Jednak zaletą podróży autobusem jest dosyć tani bilet, w którego cenie zazwyczaj mamy już wliczony przewóz bagażu. Jednak gdy pomyślimy, że średni czas przejazdu z Polski do Londynu to ponad doba, to wielu osobom odechciewa się takiej przejażdżki.

Samolotowe loty do Londynu wydają się więc najlepszą opcją. W mniej niż dwie godziny jesteśmy już ana miejscu, a bilety u tanich przewoźników mogą być tańsze, znacznie tańsze niż te autokarowe (lub koszt spalonego paliwa w samochodzie).

Pozostałe artykuły o turystyce oraz rekreacji:

Slowa kluczowe: złomowanie auta tarnobrzeg, pantomograf Gliwice, kreda sisa, kaplica Santori, balayage fryzjer kraków, GAP Fakturowy BMW, zeltiq Warszawa, etykiety inspekcyjne na zamówienie, standy eliptyczne cena druku, Minikoparka Gorlice, onlynails cennik

About author

Related Articles